درباره ما

در سال ۱۳۸۳ یک تیم تحصیل کرده در زمینه شبکه ،دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی در کنار هم جمع شدیم و کار فروش سیستم های امنیتی.طراحی ،فروش و اجرای سیستم های امنیتی شامل دوربین مدار بسته و هم چنین دزدگیر اماکن، انواع دتکتور نوری و حرارتی ، سیستم اعلام سرقت، سیستم اعلام حریق ، هوشمندسازی اماکن را شروع کردیم ، گروه ما با تمام مشکلات در زمینه رقابت با رقیب های معتبر توانست با احترام به نیازهای مشتری و هزینه های مناسب پروژه های بزرگ تا کوچک را با موفقیت انجام دهد

ارسال به سراسر کشور

قیمت مناسب

آمن

گروه فنی مهندسی آمن فعالیت خود را از سالها پیش به صورت محدود شروع کرد.با گذشت سال ها و کسب تجربه توانستیم جایگاه ویژه ایی در خدمت رسانی به شما هم میهنان پیدا کنیم.
ما در این مسیر از افراد متخصص و حرفه ایی استفاده کردیم و توانسته ایم رضایت مشتریان خود را جلب نماییم. همچنان در حال گسترش خدمات و بالا بردن سطح کیفیت خدمات خود هستیم.
مشاوره در زمینه فروش و خدمات و ارتباط مستقیم با مشتریان و حذف دلالان ، ارائه آخرین اخبار و مقالات تخصصی چشم انداز آینده سیستم حفاظتی و نظارتی نوآور امیدواریم در این مسیر بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماییم

سیستم های حفاظتی آمن ،اولین فروشگاه آنلاین فروش دوربین مداربسته وسیستم حفاظتی است که در حال حاضر درتمامی شهرهای ایران خدمات خود را ارائه می‌دهد. فروشگاه سیستم های حفاظتی ، با ارائه برترین برند ها و no-name های این عرصه با قیمت های مناسب شما را با بازار این محصولات مرتبط می‌سازد. شما به راحتی، در محیطی کاملا مناسب این صنعت میتوانید محصولات مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید.
توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم.

آمن